Magic Spinners Automat

magic spinners
O AUTOMACIE W KASYNIE
RTP
LINIE WYPŁATY
ZMIENNOŚĆ
Układ
Maks. zdobyć
Min. Zakład
Maks. Zakład
Informacje o kasynie online
Ostatnio zaktualizowany 22.03.2024
Rozegrane gry
Wyświetlenia strony
O grze
Dostawca
Mobilny Nie
Wydanie
Rodzaj
Motyw
Technologia
Funkcje

Magic Spinners Automat Online – Recenzja Gry

Automat Magic Spinners to internetowy slot, którego tematem są spinnery, czyli obracające się gadżety. W tym artykule przedstawimy główne zasady i możliwości rozgrywki. Dowiecie się też, jak grać w Magic Spinners, a także poznacie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

O Czym Jest Magic Spinners Slot?

Czy pamiętacie jeszcze fidget spinnery? Te małe i zabawne gadżety potrafiły rozkręcić się z niesamowitą prędkością. Ostatecznie, moda na nie przeminęła dość szybko, jednak pozostały po nich nawiązania w filmach czy komiksach, a nawet automat od Fugaso. Pod względem tematu, jest to slot stylizowany na klasyczną owocówkę, czyli grę w stylu retro z symbolami takimi jak cytryny, wiśnie i szczęśliwe siódemki. Różni się jednak od podobnych gier, dzięki temu, że dodano do niego tytułowe symbole kręcących się, animowanych spinnerów, które pełnią tu funkcje symboli Wild.

Jak Wygrać W  Magic Spinners

Zestaw linii wypłat jest tu całkiem nietypowy w porównaniu z innymi slotami. Nie mamy tu bowiem jednej, określonej z góry liczby wypłat, a możemy ustawiać ją samodzielnie. Liczba linii wypłat wynosi od 1 do 10, a przestawisz ją, klikając w przyciski z liczbami, znajdujące się po lewej i prawej stronie pola gry. Po kliknięciu wyświetlają się możliwe kombinacje, a więc możesz sprawdzić, w jaki sposób możliwa jest wygrana. Jednocześnie zmienia to stawkę, tak więc ostatecznie współczynnik RTP pozostaje również niezmienny.

Wszystkie wygrane są wyliczane na podstawie kombinacji linii od lewej do prawej, a także od prawej do lewej, na przylegających do siebie bębnach. Jeżeli w wygrywającą kombinację ułoży się kilka linii wypłat, zaliczana będzie tylko ta, której wygrana będzie najwyższa.

Ale standardowe wypłaty z kombinacjami linii, to nie jedyny sposób, w jaki można wygrać w tym automacie. Dostępne są również trzy rodzaje jackpotów progresywnych, do których trafiają następujące środki graczy:

  • Mini Jackpot: 2% wartości zakładu,
  • Midi Jackpot: 1,5% wartości zakładu,
  • Maxi Jackpot: 1% wartości zakładu.

To rodzaj kumulacji, w której za każdą rozgrywką, część pieniędzy postawionych przez graczy, trafia do wspólnej puli. Jednocześnie, kwota jackpota jest zawsze widoczna podczas gry, wiesz więc ile możesz maksymalnie zdobyć pieniędzy. Występują tutaj trzy rodzaje jackpotów, ze zróżnicowanymi stawkami, które są zmienne. Kasyno zastrzega sobie też, że im więcej postawisz, tym masz większą szansę na trafienie jackpota. Dobrą strategią jest więc granie za wyższe stawki, przy kręceniu mniejszej ilości spinów, szczególnie jeśli zależy ci na kumulacji.

System Wypłat W Magic Spinners

Magic Spinners automat, który z pewnością można polecić początkującym. Jego prosta, typowa konstrukcja, na którą składa się układ pięciu bębnów i trzech rzędów pozwoli każdemu szybko przyswoić zasady. Jednocześnie jednak, kilka dodatków może sprawić, że zainteresują się nim weterani kasyn online.

Oprócz omówionych już jackpotów, nietypowy symbol  jaki tu znajdziemy to fidget spinner. Występuje tylko na bębnach od 2 do 4. Pełni nie tylko funkcję symbolu Wild, który dodatkowo zamienia cały bęben w Wildy, zastępujące brakujący symbol w sekwencji, ale także uruchamia respiny na innych bębnach. Niestety nie ma tu bonusu darmowych spinów. Jest natomiast funkcja Gamble, uruchamiająca się po wygranej. Jeżeli zdecydujesz się z niej skorzystać, musisz wybrać prawidłowo kartę czarną lub czerwoną. Prawidłowa odpowiedź nagradza podwojeniem aktualnej wygranej, a zła odpowiedź ją kasuje. Wygrane możesz podbijać do pięciu razy, co jak łatwo obliczyć, daje maksymalne zwiększenie wygranej do x32.

FAQ

Czy W Magic Spinners Gra Za Darmo Jest Dostępna?

Tak. Na tym automacie można zagrać w trybie demonstracyjnym. W tym celu kliknij w przycisk „Demo” lub podobny w wybranym kasynie internetowym. Umożliwia to Magic Spinners gra bez logowania. Przed przeznaczeniem rzeczywistej gotówki warto zakręcić kilka spinów za wirtualne środki, ponieważ umożliwi ci to poznanie zasad tego slotu.

Jaki Jest Największy Jackpot W Magic Spinners?

W Magic Spinners stosowany jest jackpot progresywny w trzech odmianach, nazywanych: Mini Jackpot, Midi Jackpot oraz Maxi Jackpot. Jego maksymalna wysokość nie jest ustalona, ponieważ zależy od wpłat graczy i wygranych, które czyszczą pule jackpotów. W niektórych kasynach, odnotowany przez nas maksymalny jackpot w tej grze wynosił 900 tysięcy euro, czyli ponad 4 miliony złotych.

Ile W Magic Spinners Wynosi Współczynnik RTP?

Współczynnik RTP w tej grze wynosi równe 96%. Oznacza on, na jaki możesz liczyć zwrot przy grze długoterminowej w slocie kasyna online Magic Spinners. Zapewnia to niezłe możliwości wygranych, dając zwrot dla gracza typowy także dla innych gier dewelopera Fugaso