Book Of Fallen Automat

book of fallen
O AUTOMACIE W KASYNIE
RTP 95.5%
LINIE WYPŁATY 10
ZMIENNOŚĆ Wysoka
Układ
Maks. zdobyć 5,400 zł
Min. Zakład
Maks. Zakład
Informacje o kasynie online
Ostatnio zaktualizowany 18.02.2022
Rozegrane gry
Wyświetlenia strony
O grze
Dostawca
Mobilny Tak
Wydanie 18.11.2021
Rodzaj
Motyw
Technologia
Funkcje

Poznaj Book Of Fallen Automat Online

Book of Fallen to widowiskowy i wysoce wypłacalny slot od studia Pragmatic Play. Jest to zarazem kolejna odsłona przygód, jakie gracze kasynowi mogą przeżywać w towarzystwie słynnego Johna Huntera. Chociaż Book of Fallen slot stanowi produkcję dosyć świeżą, to jednak automat sygnowany marką Pragmatic Play już teraz jest uznawany za jeden z większych hitów w kasynach online.

Tematyka Slotu Book Of Fallen

Book of Fallen automat online oferuje graczowi fabułę skoncentrowaną wokół postaci wzmiankowanego już podróżnika i łowcy skarbów. Wybieramy się tutaj w pasjonującą wyprawę w głąb świątyni Antycznego Egiptu, gdzie czekają na nas dopracowane efekty graficzne, wiele ciekawych opcji bonusowych, a przede wszystkim: szansa zdobycia naprawdę pokaźnych nagród.

Produkcja od Pragmatic Play jest więc kolejnym tytułem, który eksploatuje tematyką antycznych cywilizacji, za motyw przewodni biorąc sobie tym razem tytułową Księgę Upadłych. Od razu jednak trzeba zaznaczyć, że slot przepracowuje te doskonale znane graczom motywy w sposób oryginalny i naprawdę wciągający. To samo należy powiedzieć o zestawie mechanik organizujących rozgrywkę w jednym z najciekawszych automatów, jakie wyszły ze stajni Pragmatic Play.

Jak Grać W Book Of Fallen. Pożyteczne Wskazówki

Book of Fallen gra bez logowania to pozycja o wyjątkowo szerokim zakresie opcji taktycznych. Przede wszystkim możemy „podkręcić” standardowe obroty poprzez mechanikę Super Spin. Pozwala ona wybrać symbol rozszerzenia, który będzie zwielokrotniał się na planszy, generując często naprawdę pokaźne wygrane.

W tym miejscu stajemy jednak przed dwoma pierwszymi dylematami. Po pierwsze, wybór funkcji Super Spin podnosi kwotę zakładu w stosunku ×10. Po drugie, gracz musi zdecydować, czy chce wybrać w grze bonusowej jeden z gorzej płatnych symboli (niższa zmienność rozgrywki, czyli częstsze wygrane), czy też zaryzykować i zagrać o zapełnienie całej planszy najwyżej punktowanym symbolem w grze. Nasza rada? Na początku najlepiej jest wybierać w trybie Super Spin symbole liter i liczb. Są one losowane znacznie częściej, przez co gracz zyskuje sposobność zbudowania kapitału na dalszą grę.

Z opcji Super Spin należy jednak korzystać ostrożnie i niezbyt długo. Może się bowiem zdarzyć, że przy aktywnym trybie uda się nam wylosować odpowiednią liczbę Scatterów i wejść do gry z darmowymi spinami. Wtedy nasze wygrane w grze specjalnej będą jednak liczone nie od rzeczywistej stawki zakładu, lecz od stawki podstawowej, tj. przed przemnożeniem jest przez koszt Super Spinu.

Brzmi skomplikowanie? Cóż, Book of Fallen to znakomity slot, jednak jego mechaniki należą do wymagających i zaawansowanych. Najlepszą metodą wypracowania efektywnej taktyki będzie praktyka w darmowej grze demonstracyjnej.

Wyjaśnienie Systemu Wypłat Book Of Fallen

Plansza, na jakiej odbywa się w slocie Book of Fallen gra za darmo, ma standardowy rozkład, a mianowicie:

  • 3 rzędów,
  • 5 rolek poprzecinanych,
  • 10 stałych linii nagrody.

Producent szacuje wskaźnik RTP swojego automatu na poziomie aż 96,50%, co jest bardzo korzystnym wynikiem, biorąc pod uwagę fakt, że za wysoce wypłacalne uznaje się sloty, w których Return To Player przekracza pułap 96%. Zmienność slotu jest bardzo wysoka.

W grze będziemy losować zarówno symbole standardowe, jak i też symbole specjalne związane z określonymi funkcjami bonusowymi. Te pierwsze dzielą się na dwie grupy: niżej płatnych, lecz trafiających się częściej, oraz płatnych znacznie wyżej, lecz trudniejszych do wylosowania. Symbolami niskiego rzędu w Book of Fallen są liczby oraz litery. W ich wypadku dopiero wylosowanie 4 symboli pozwoli osiągnąć wygraną, która przewyższy stawkę zakładu.

O wiele lepiej prezentuje się wypłacalność symboli wyższego rzędu. Tutaj znajdziemy posągi i piktogramy nawiązujące do antycznej mitologii, a przede wszystkim: symbol Johna Huntera. Ten ostatni, wylosowany na bębnach pięciokrotnie, przyniesie wygraną o wartości aż 500-krotności stawki.

Maksymalna dostępna wygrana w automacie to natomiast 5000-krotność stawki. Tę nagrodę można trafić w grach specjalnych. Slot oferuje bowiem szerokie spektrum funkcji bonusowych. Znajdziemy w nim więc Scatter i Symbole Wild (obydwie te funkcje spełnia Księga). Dostępne są ponadto rundy z free spinami, w których trakcie gracz wybiera symbol rozszerzenia. Book of Fallen oferuje ponadto nowoczesną mechanikę Bonus Buy pozwalającą po prostu zakupić dostęp do gier z darmowymi obrotami.

FAQ

Czy Można Zagrać W Book Of Fallen Za Darmo?

Jak najbardziej tak. Studio Pragmatic Play, będące producentem oraz dostawcą slotu Book of Fallen, udostępnia ten tytuł również w ramach całkowicie bezpłatnej wersji demo. Gra odbywa się wtedy z użyciem wirtualnej waluty, a ponadto nie wymaga od gracza logowania ani rejestracji.

Jaka Jest Największa Dostępna Wygrana W Book Of Fallen?

Najwyższą wygraną w grze standardowej w Book of Fallen jest kwota zakładu przemnożona przez 500. Najwyższa nagroda dostępna w całej grze wynosi 5000-krotność wartości zakładu na spin.

Jakie Jest RTP Book of Fallen?

Book of Fallen posiada parametr RTP w wysokości 96,5%.